Riepumeistars

 

Jaunumi
Produkti
Pakalpojumi
Padomi
Par Mums
Kontakti
 
 

11.09.2007
Gatavojoties ZIEMAS sezonai piedāvājam EIROPĀ visspārdotāko protektoru BDR-W!

09.09.2007
Pieejams JAUNS BZY2 protektors lietošanai agresīvās vidēs - celtniecībā, karjerās.
 
01.06.2007
BANDAG Inc akcionāri pārdeva BANDAG uzņēmumu Bridgestone Corp meitas uzņēmumam Ziemeļamerikā, līdz ar to tagad tas ietilpt tagad Bridgestone Americas Holding Inc.

 
 
Partneri
Sertifikāti
 
  

 

BANDAG kvalitātes sistēma pieprasa no Mums ikgadēju sertifikāciju un prasmju pārbaudi! Mūsu riepumeistaru prasmes un darba kvalitāti pierāda iegūtie sertifikāti. Mēs nepārtraukti turpināt paaugstināt un sekot personāla profesionālajam līmenim un atjaunoto riepu kvalitātei.

Par Riepumeistaru

Mēs piedāvājam Latvijas autotransporta nozares uzņēmējiem pasaules līmeņa kvalitatīvu iespēju veikt sava kravas transporta riepu atjaunošanu. Daudzveidība protektora lentes izvēlē un inovācija gan materiālos, gan tehnoloģiju un iekārtu jomas, ļauj saglabāt atjaunotai riepai visas JAUNAS augstvērtīgas un labu riepu ražotāju īpašības, tādas kā degvielas ekonomiju, saķeres un drošības kvalitāti, kā arī ļauj izvēlēties to protektora tipu, kas maksimāli piemērots ekspluatācijas apstākļiem, ceļa seguma veidam un kvalitātei.

 
Riepu atjaunošanas vēsture

Pirmie veiksmīgie mēģinājumi atjaunot riepas tika veikti ASV jau pagaišā gadsimta sākumā. Jau tad vadošie riepu ražotāji secināja ka var paņemt nodilušo karkasu un dot tam otru dzīvību, nodrošinot savus klientus ar jaunām riepām par daudz izdevīgāku cenu. Liela attīstība riepu atjaunošanā notika otrā pasaules kara laikā, kad tās katastrofāli pietrūka. Tieši tad vācu inženieris Bernards Antons Novaks izgudroja riepu protektora atjaunošanas tehnoloģiju ar iepriekšējo vulkanizāciju. Šī tehnoloģija kļuva par pamatu viena no pasaules riepu atjaunošanas iekārtu ražošanas līdera BANDAG balstu.

Kāpēc jāatjauno riepas?

Pasaules mērogā atjaunoto riepu tirgus segments ir vienāds pēc apjoma pusei jauno riepu tirgum, vai mazliet vairāk kā 50 miljoni lentas protektoru gadā. Mūsdienās Eiropā vairāk kā 80 % transportēšanas uzņēmumu, kuriem pieder autobusi un kravu pārvadāšanas transports, izmanto atjaunotas riepas. Šim faktam ir loģisks pamatojums. Ievērojot ekspluatācijas normas atjaunotās riepas var nodrošināt līdzvērtīgu kalpošanas laiku kā jaunas riepas. Izmantojot atjaunotās riepas autotransports var braukt ar tādu pašu ātrumu ka jaunas, nezaudējot drošību un komfortu. Atjaunotās riepas tiek montētas uz autobusiem, taksometriem, kravas automašīnām un citam transportam. Pie kam atjaunotās riepas cena vienmēr būs zemāka par jaunas riepas. Ne viens veikals Jums nespēs iedot tādu atlaidi!

Šis fakts ļauj būtiski samazināt ekspluatācijas izdevumus un sadalīt ievērojamus ietaupītos līdzekļus uzņēmuma attīstībā. Mūsdienu kravas autotransporta ražošanas tehnoloģijas no GOODYEAR, BRIDGESTONE, DUNLOP, MICHELIN nodrošina maksimālas atjaunošanas iespējas.

Visas tiesības rezervētas
Copyright © Riepumeistars
2007 Web Design TechNet & Hosting