Riepumeistars

 

Jaunumi
Produkti
Pakalpojumi
Padomi
Par Mums
Kontakti
 
 

11.09.2007
Gatavojoties ZIEMAS sezonai piedāvājam EIROPĀ visspārdotāko protektoru BDR-W!

09.09.2007
Pieejams JAUNS BZY2 protektors lietošanai agresīvās vidēs - celtniecībā, karjerās.
 
01.06.2007
BANDAG Inc akcionāri pārdeva BANDAG uzņēmumu Bridgestone Corp meitas uzņēmumam Ziemeļamerikā, līdz ar to tagad tas ietilpt tagad Bridgestone Americas Holding Inc

 
 
Partneri
Riepu labošana jāuztic profesionāļiem!
 

Mēs piedāvājam veikt ātri un pats galvenais kvalitatīvi:

- riepu montāžu no diska

- riepu pārbaudi un bojājuma vietas noteikšanu

- riepu remontu

- riepu atjaunošanu (atjaunojam arī nestandarta riepas)

- riepu balansēšanu

Nenobalansētas riepas rada vibrāciju, kas padara autovadīšanu nogurdinošu un veicina priekšlaicīgu riepu nodilšanu, kā arī papildu nolietošanos automašīnas balstiekārtai. Riepu balansēšana jāpārbauda arī tad, ja parādās pirmās vibrācijas vai svārstību pazīmes.

- riepas montāžu uz diska

- veicam autoparka riepu auditu

 

Tehnoloģija
 

BANDAG protektora atjaunošanas process nodrošina uzticamas, izturīgas un ekonomiskas riepas. Atjaunošanas procesu var iedalīt septiņos etapos:

 

1. Pieredzējis un kvalificēts darbinieks veiks vizuālo riepas karkasa izpēti.

2. Ne destruktīvā izpēte

a. NDI®

Ekskluzīvā BANDAG tehnoloģija. Raidot ultraskaņas signālu caur riepas karkasam tiek meklēti defektus, kas cilvēka acij nav saskatāmi. Protektora atjaunotājs var lemt vai veikt riepas remontu vai nē.

b. 7400 Insight™Shearography

Pati jaunākā un modernākā tehnoloģija! Šī ļoti precīza un uzticama pārbaudes iekārta sniedz viss augstāko garantiju un izslēdz jebkādus liekos izdevumus.

3. Tiek veikta vecā protektora noņemšana

Perfektas kontūras atjauno riepas ripošanas dinamiskās īpašības līdzvērtīgi jaunai riepai un aizvieto oriģinālos lokanuma punktus atbrīvojot riepu no spriedzes, kā rezultāts gludāka braukšana, zemākas vibrāciju, mazāks vadītāja nogurums un produktivitātes pieaugums.

4. Skaivošana un labošana

Visas redzamās un aizdomīgās vietas (NDI® vai Shearography izpētes rezultātā) tiek laicīgi apstrādātas, izfrēzētas un salabotas.

5. Jēlgumijas uzlikšana

Precīzi nomērītais jēlgumijas slānis tiek uzklāts uz karkasa. BANDAG iekārtas dators seko un nodrošina, lai jēlgumija pareizi nostiepta pārklātu riepu vienmērīgi pa perimetru, tas nodrošina labāku riepas balansu.

6. Protektora uzlikšana un vulkanizācija

Pēc jēlgumijas uzlikšanas uzklājam protektoru un veicam vulkanizāciju. Jēlgumijas pārklājums uzrāda visas sprieguma vietas karkasā. Vulkanizācija norit zemā temperatūrā un spiedienā.

7. Pārbaude

...veicam pēdējo pārbaudi pirms jaunas, drošas un naudas ietaupījušās riepas sāks savu ceļu.

 
Visas tiesības rezervētas
Copyright © Riepumeistars
2007 Web Design TechNet & Hosting